Młodzi Aktywni Zjednoczeni - PP

OSTATNI BASTION POLSKOŚCI !


#1 2015-01-11 17:38:39

Horbi

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-01
Posty: 27
Punktów :   

Czego tak naprawdę każdy z Was chce ?

Pytanie do wszystkich członków z grupy, czego tak naprawdę chcą od grupy i czy mają zamiar działać w tym roku, czy tylko chodzi, żeby się fajnie napić wspólnie, a potem wyjebka i zostają te same osoby. Forum stoi jak kurwa na najgorszej drodze w Czechach, czekam na odpowiedzi. Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2015-01-11 17:45:40

Bond

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czego tak naprawdę każdy z Was chce ?

Myślałem o tym żeby sam zrobić jakąś akcje pod twoim patronatem i pomocą.

Offline

 

#3 2015-01-11 17:48:24

Horbi

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-01
Posty: 27
Punktów :   

Re: Czego tak naprawdę każdy z Was chce ?

nie rozumiem ? hmm ??

Offline

 

#4 2015-01-11 17:49:43

Bond

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czego tak naprawdę każdy z Was chce ?

no coś np w stylu zbiórka odzieży sam wszystko przygotować iwg. dać Ci do oceny.

Offline

 

#5 2015-01-11 18:07:44

Horbi

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-01
Posty: 27
Punktów :   

Re: Czego tak naprawdę każdy z Was chce ?

Napiszę jak ze zbiórką odzieży, na pewno zbiórka podpisów do 1 marca ws. wyklętych, zbiórka odzieży może od lutego...musi być zarejestrowana, możecie robić wszystko, macie to napisane jaki jest kalendarz, ale mówcie co robicie, do kogo, z kim gadacie, żeby było wiadomio, a nie tj. akcja z Leżajskiem, że chłopaki musieli napierdalać na Przeworsk, poinformować , po to jest forum piszesz - gadamy co i jak !

Offline

 

#6 2015-01-11 18:08:39

Bond

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Czego tak naprawdę każdy z Was chce ?

Nie zrozumiałeś . Chce sam coś zainicjować i zrobić z Twoją pomocą i ludzi z grupy

Offline

 

#7 2015-01-11 18:10:20

wojtekpsk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 1
Punktów :   

Re: Czego tak naprawdę każdy z Was chce ?

moim zdaniem jako grupa organizujemy dużo akcji więc jest ok, wyjazdy są jak trzeba coś pomóc to przecież się pomaga w mieście też robi się akcje wiec z takimi sprawami jest dosyć dobrze ale nie oszukujmy się każdy pomaga w swoich możliwościach zawsze można by było coś zrobić więcej i lepiej, no ale jest jak jest może jest za mało osób w grupie jak by więcej było członków to też inaczej by to funkcjonowało, w zasadzie Michał podajesz dobre propozycje organizacyjne no i staramy się robić co mówisz, może jakby jakieś stanowiska funkcyjne wprowadzić to na pewno coś by się zmieniło, na koniec jeżeli chodzi o mnie to będę działać w ramach moich możliwości, w zasadzie to i tak biorąc pod uwagę że studiuję 2 kierunki dodatkowo mam praktyki oraz że piszę licencjat a jeszcze zamierzam trochę pracować to staram się ile mogę

Offline

 

#8 2015-01-11 18:16:15

Horbi

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-01
Posty: 27
Punktów :   

Re: Czego tak naprawdę każdy z Was chce ?

Bond napisał:

Nie zrozumiałeś . Chce sam coś zainicjować i zrobić z Twoją pomocą i ludzi z grupy

no ok, napisz propozycję, zobaczymy punkty prawne zeby nie bylo lipy i psów, i przecież można robić, czy ja komuś zabraniam ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nbip.pun.pl www.hsg.pun.pl www.landwirtshaft2009.pun.pl www.rawsmackdown.pun.pl www.sjmanager.pun.pl