Młodzi Aktywni Zjednoczeni - PP

OSTATNI BASTION POLSKOŚCI !


#1 2015-01-01 23:57:09

Horbi

Administrator

Zarejestrowany: 2015-01-01
Posty: 27
Punktów :   

Przyjaźń jest wszystkim - nigdy o tym nie zapominaj !

http://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201408/1407317603_nhdcft_600.jpg

A więc tak na nowy rok, ode mnie: jedna rzec, pamiętajcie, że grupa Przeworscy Patrioci którą zakładałem w 2013 roku to nie tylko akcję, moje rządzenie, pierdolenie moje, wyjazdy, kresy i darcie ryja, ale to także ma być grupa przyjacielska, koleżeńska, że możemy na siebie polegać, więc mówię wam, żebyście sobie o tym nie zapomnieli, niektórzy rok temu chcieli wybić się na szczyt niszcząc mosty, ale szybko z nich upadli, grupa ma mieć chaRakter dobrej pomocy wzajemnej sobie, więc wątek ten powstaje ws. jakiejkolwiek poomocy czy to w szkole, czy na uczelni, czy jakieś prace czy Bóg wie co, np.

jeżeli ktoś potrzebuje jakieś pracy, chociaż zarysu, albo wsparcia, pisze tutaj info - i ogarniamy się, kto może to coś od siebie dołoży, czy ktoś np. ma prolbem z matma, angolem czy coś, ktoś da radę, bach ugadacie się czy coś, i jakoś to ma mieć taki zabieg, następnie, sprawy trenowania czy wyjazdów nie tylko patriotycznych czy imprez  % czy kobiet, mężczyzn itd nie rozpisywać się seksualnie !!!

mam nadzieję, że zrozumiałe jakie warunki są w grupie, oprócz czynnej działalności ma być również przyjaźń i nic nas nie rozpierdoli, a kto nie jest z NAMI, jest przeciwko NAM !

TRZYMAJCIE SIĘ ! POZDRÓWKI OD PREZESA !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.easyplatoon.pun.pl www.diamondcraft.pun.pl www.cesaroki.pun.pl www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl www.g3wclan.pun.pl